Po kilku miesiącach wytężonej pracy, setkach zapisanych stron, licznych konsultacjach i niezliczonych nocach zarwanych nad badaniami, źródłami i analizami wywiadów medycznych – już jest! 

Poradnik dla mam karmiących, który w jednym miejscu, na 115 stronach, rozprawia się raz na zawsze ze wszystkimi laktacyjnymi mitami i prowadzi krok po kroku przez zdrową – i możliwą do wprowadzenia 😉 – dietą podczas laktacji. 
Chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej – a przy tym chcesz zadbać o siebie i swoje zdrowie? Jesteś świadomą mamą, która wie, że nie możemy dać się zwariować w gąszczu wskazówek, porad i… internetowych „ciotek dobra rada„? To właśnie dla Ciebie napisałam tę książkę. 🙂 
 

Książkę znajdziesz TUTAJ! 

-> Proszę, podziel się tą informacją z chociaż jedną inną mamą ciężarną lub karmiącą, którą znasz – razem stwórzmy bardziej świadome, bezpieczne środowisko mam. 🙂 

Co znajdziesz w książce? 

Podstawowe zasady zdrowej diety
Zmienność mleka mamy
Dieta mamy a alergie u dzieci
Odchudzanie podczas karmienia
Uzupełnienie diety mamy karmiącej
Programowanie żywieniowe
Używki a karmienie piersią
Wyprawka do karmienia piersią
Dieta mamy karmiącej Q&A

A przy tym zadania, wskazówki z mojego doświadczenia i mnóstwo wartościowych źródeł, które przydadzą się każdej świadomej mamie karmiącej. 

Jak zapobiegać alergiom? Co suplementować? Czego unikać? Na te wszystkie, i wiele więcej pytań, odpowiadam w mojej książce. To rzetelnie opracowane źródło, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości na temat laktacji.

Dziękuję za Twoje wsparcie i do usłyszenia wkrótce!